Boekhandel Grim

Spannende boeken

Spannende boeken, literaire thrillers en detectives


Perfecte prooi

Perfecte prooi

Helen Fields
Perfecte prooi van Helen Fields is na Perfecte resten het tweede deel in de serie met inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner in de hoofdrol. Voor de fans van de Helen Grace-serie van M.J. Arlidge. T..
9789026351297, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

16,99€

De shining

De shining

Stephen King
Dwarsligger 666 is De Shining van Stephen King. De Shining is waarschijnlijk Stephen Kings beroemdste boek, en werd onvergetelijk verfilmd door Stanley Kubrick. Jack Torrance, zijn vrouw Wendy en hun..
9789049807788, Paperback
In stock.

15,00€

De munt van Judea

De munt van Judea

Kefah Allush
Gabriel Davids krijgt een mysterieus e-mailbericht dat verwijst naar zijn Palestijnse vader, die dertig jaar geleden spoorloos is verdwenen. Het bericht is afkomstig van een antiquair uit Jeruzalem, d..
9789021422497, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

12,99€

Echo

Echo

Thomas Olde Heuvelt
Nick Grevers en zijn klimmaatje Augustin worden aangetrokken door de Maudit, een afgelegen berg in de Zwitserse Alpen. Documentatie over de berg is schaars, het is er ongewoon stil, en als ze de valle..
9789024590414, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

12,99€

De mensen boven ons

De mensen boven ons

Lisa Jewell
In een groot huis in het Londense Chelsea ligt een baby wakker in haar wiegje. Gevoed en verzorgd, wacht ze vrolijk tot iemand haar oppakt. In de keuken liggen, naast een haastig gekrabbeld briefje, ..
9789400512313, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

17,99€

Van In

Van In

Pieter Aspe
Een politicus, een kapitalist, een maffiabaas en een jurist worden gegijzeld door een rechtse organisatie, opgericht en gesteund door Steve Bannon, voormalig strateeg van president Donald Trump. Hun h..
9789022337264, Hardback
Levertijd 3 werkdagen.

24,99€

Als het bloedt

Als het bloedt

Stephen King
‘De koning van het spannende genre.’ VN Detective en ThrillergidsEen must voor King-fans! Als het bloedt bevat vier gloednieuwe verhalen van de geliefde meesterverteller. Naast het titelverhaal ‘Als h..
9789022590256, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

24,99€

Zij die moet sterven

Zij die moet sterven

David Lagercrantz
Op een morgen wordt een dakloze man dood aangetroffen in een park. Mikael Blomkvist wordt door lijkschouwer Frederika Nyman gebeld omdat zijn nummer bij deze man is aangetroffen. Weet hij wie de onbek..
9789056726645, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

12,99€

De heren van de tijd

De heren van de tijd

Eva García Sáenz de Urturi
Vitoria, 2019. De roman De heren van de tijd, die zich afspeelt in de Middeleeuwen, is een groot succes. Hij verschijnt onder het mysterieuze pseudoniem Diego Veilaz. Vitoria, 1192. De legendarische ..
9789400511422, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,99€

De ballade van slangen en zangvogels

De ballade van slangen en zangvogels

Suzanne Collins
De grootste YA-serie ooit is terug! Ambitie motiveert hem.Competitie drijft hem. Maar macht kent een prijs. Het is de ochtend van de boeteceremonie waarmee de tiende jaarlijkse Hongerspelen worden ing..
9789000372928, Hardback
Levertijd 3 werkdagen.

24,99€

Het mes

Het mes

Jo Nesbø
Het mes is misschien wel de beste Jo Nesbø ooit. In dit donkere en duivelse verhaal gaat inspecteur Harry Hole de strijd aan met een oude vijand: Svein Finne, een serieverkrachter en -moordenaar die ..
9789403198101, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

15,00€

Drie dagen

Drie dagen

Anders Roslund
Zana zit met haar familie rond de keukentafel bij een heerlijke verjaardagstaart met vijf rode kaarsjes. Ze zingen ‘Lang zal ze leven’. Een paar dagen later loopt het meisje verdwaasd rond in haar hui..
9789044543018, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

22,50€

Vergeef me

Vergeef me

J.D. Barker
‘Een garantie voor nachtmerries’ Veronica Magazine Als Anson Bishop – hoofdverdachte van een reeks gruwelijke moorden – zich overgeeft aan de politie, legt hij een schokkende getuigenis af. Een getuig..
9789022589632, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,00€

In hechtenis

In hechtenis

Nicci French
In hechtenis is de spannende literaire thriller van het wereldberoemde schrijversduo Nicci French, bekend van onder andere de Frieda Klein-serie. Tabitha zit vast in een huis van bewaring, beschuldig..
9789026343339, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

22,99€

Vlammen

Vlammen

Suzanne Collins
De Hongerspelen-trilogie verandert je leven Voordelige nieuwe editie van Vlammen ter ere van de verschijning van de nieuwe Hongerspelen-prequel De ballade van slangen en zangvogels op 19 mei 2020. Kat..
9789000372546, Paperback
In stock.

9,99€

Spotgaai

Spotgaai

Suzanne Collins
De Hongerspelen-trilogie verandert je leven Voordelige nieuwe editie van Spotgaai ter ere van de verschijning van de nieuwe Hongerspelen-prequel De ballade van slangen en zangvogels op 19 mei 2020. Ka..
9789000372553, Paperback
In stock.

9,99€

De hongerspelen

De hongerspelen

Suzanne Collins
De Hongerspelen-trilogie verandert je leven Voordelige nieuwe editie van De Hongerspelen ter ere van de verschijning van de nieuwe Hongerspelen-prequel De ballade van slangen en zangvogels op 19 mei 2..
9789000372539, Paperback
In stock.

9,99€

Brandende meisjes

Brandende meisjes

C.J. Tudor
Zijn we allemaal in staat tot onuitsprekelijke daden om degenen van wie we houden te beschermen? Welkom in het lieflijke plaatsje Chapel Croft. Vijfhonderd jaar geleden werden hier acht protestantse ..
9789400513280, Paperback
In stock.

20,99€

De Cicero-trilogie

De Cicero-trilogie

Robert Harris
HET MONUMENTALE DRIELUIK OVER MARCUS TULLIUS CICERO NU VERZAMELD IN ÉÉN BAND IMPERIUM Op zijn eenentwintigste heeft Marcus Tullius Cicero slechts één levensdoel: de heerschappij over de Romeinse staa..
9789403189604, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

25,00€

Doodsimpel

Doodsimpel

Peter James
Een macabere grap loopt gruwelijk uit de hand. Michael Harrison gaat bijna trouwen. Zijn vrienden besluiten hem eens flink te grazen nemen en verzinnen een sinistere grap. Op zijn vrijgezellenavond..
9789026151248, Paperback
In stock.

12,99€

RIP

RIP

Yrsa Sigurdardottir
Een tienermeisje wordt op afschuwelijke wijze aangevallen in de bioscoop waar ze werkt. Even later ontvangen haar vrienden via Snapchat filmpjes waarop ze doodsbang om vergeving smeekt. Als haar dode ..
9789403177502, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

19,99€

De groene mijl

De groene mijl

Stephen King
‘( POD) Hoe zou het zijn, vroeg ik me af, om die laatste veertig meter naar de elektrische stoel te lopen, wetend dat je daar zult sterven? En hoe zou de man zich voelen die de veroordeelde op de stoe..
9789021025360, Paperback
In stock.

24,99€

De riten van het water

De riten van het water

Eva García Sáenz de Urturi
Inspecteur en profiler Unai López de Ayala – beter bekend als Kraken – krijgt het vreselijke nieuws dat zijn ex-vriendin, Ana Belén Liaño, vermoord is aangetroffen. Ze was zwanger, en is op een 2600 j..
9789400511408, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,99€

De perfecte oppas ; In de tuin van het beest

De perfecte oppas ; In de tuin van het beest

Leila Slimani
De perfecte oppas & In de tuin van het beest zijn twee Franse bestsellers van Leïla Slimani, gebundeld in dwarsligger 627. Myriam wil haar baan als advocaat hervatten. In Louise vindt ze de perfecte ..
9789049807528, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

15,00€

Perfecte resten

Perfecte resten

Helen Fields
Dwarsligger 630 is Perfecte resten van Helen Fields, het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder e..
9789049807627, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

13,99€

De perfecte oppas

De perfecte oppas

Leila Slimani
Intelligent, sfeervol en bloedspannend. *****Myriam is moeder van twee kinderen en wil haar baan als advocaat hervatten. Ondanks de bezwaren van haar man gaat ze op zoek naar een nanny. Na een inten..
9789046825914, Paperback
In stock.

11,00€

De schaduw

De schaduw

Melanie Raabe
‘Op 11 februari zul je op het Prater een man met de naam Arthur Grimm doden. Met een goede reden. En uit vrije wil.’ De jonge journaliste Norah is net van Berlijn naar Wenen verhuisd, als een zwerver ..
9789403158501, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

21,99€

Russisch voor beginners

Russisch voor beginners

Dominique Biebau
WINNAAR DE GOUDEN STROP 2020 & HERCULE POIROTPRIJS 2019 Om zijn job niet te verliezen, volgt Maarten noodgedwongen een avondcursus Russisch. Tijdens die lessen ontmoet hij het schijnbaar gelukkig get..
9789460017766, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

19,95€

Grensgebieden

Grensgebieden

Arne Dahl
Wanneer de vijftienjarige Ellen spoorloos verdwijnt, vermoedt Sam Berger van de Stockholmse politie dat er een seriemoordenaar aan het werk is. Niemand deelt zijn vermoeden; Sam ziet zich genoodzaakt ..
9789044540963, Paperback
Niet meer leverbaar.

10,00€

De stilte van de witte stad

De stilte van de witte stad

Eva García Sáenz de Urturi
Tasio Ortiz de Zárate is een briljante archeoloog die twintig jaar geleden werd veroordeeld voor een reeks bizarre moorden in het rustige stadje Vitoria. Hij staat op het punt voor het eerst de gevang..
9789400511224, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

15,00€

Resultaat 121 t/m 150 van 194