Boekhandel Grim

Spannende boeken

Spannende boeken, literaire thrillers en detectives


Orakel

Orakel

Thomas Olde Heuvelt
‘De nieuwe Stephen King komt gewoon uit Nijmegen.’ De TelegraafHet nieuwe meesterwerk van een internationaal fenomeen.IJzingwekkende spanning en folklore smelten moeiteloos samen in OrakelIn Orakel ke..
9789022591109, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,99€

Zes duistere redenen

Zes duistere redenen

Jo Spain
Tien jaar geleden verdween Adam Lattimer, zonder een woord. Maar nu is hij er opeens weer, en zijn broers en zussen komen (met tegenzin) samen. James, Ellen, Kate, Ryan en Clio hebben elk zo hun vrage..
9789026153280, Paperback
In stock.

18,99€

De doden voorbij

De doden voorbij

Jo Claes
In Leuven worden op enkele dagen tijd twee mannen in hun woning door een inbreker neergeslagen: een boekenverzamelaar met een zwaar boek, een kunsthandelaar met een bronzen kunstwerk. Beide mannen bez..
9789089249210, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

21,99€

Voor het donker thuis

Voor het donker thuis

Riley Sager
Voor het donker thuis is de razend spannende nieuwe thriller van bestsellerauteur Riley Sager, auteur van De laatste meisjes, Mijn laatste leugen en Sluit alle deuren. Hoe was het om in dat huis te w..
9789026353062, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

21,99€

De Genade

De Genade

Hans Theys
Een dromerige rechercheur onderzoekt de verdwijning van een hopeloos verstrikte kunstcriticus en vader. Geheimen, schijngestalten en andere zwarigheden vormen obstakels op een pad dat uiteindelijk lei..
9789048860227, Paperback
In stock.

22,99€

Exit

Exit

Belinda Bauer
Wanneer de 75-jarige Felix Pink de woning aan Black Lane binnengaat, kan hij niet vermoeden dat zijn gezapige leventje op zijn kop zal komen te staan. Hij is ter plekke uit naastenliefde, om een termi..
9789400513297, Paperback
In stock.

20,99€

Meisje A

Meisje A

Abigail Dean
Hét debuut van 2021: wereldwijd op alle bestsellerlijsten. Verschijnt in meer dan 25 landen, en de tv/filmrechten werden al voor publicatie verkocht aan Sony. Meisje A is een fenomeen: het bepalende b..
9789402706390, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

21,99€

De verdwenene

De verdwenene

Lot Vekemans
Onhandig hadden ze elkaar in de luchthaven de hand geschud, Simon en zijn neef. Een onzekere en verlegen jongen, met te lange armen en een beginnend baardje. Zijn radeloze moeder had, na jarenlange st..
9789059369412, Paperback
In stock.

22,99€

De therapeut

De therapeut

B.A. Paris
De therapeut is de nieuwe thriller van BA Paris, bestsellerauteur van Achter gesloten deuren, Gebroken en Breng me terug. Eindelijk komt de langgekoesterde wens van Alice en Leo uit: ze nemen hun int..
9789026355240, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

21,99€

Later

Later

Stephen King
Normaal ziet hij de doden maar voor een paar dagen. Maar wat als ze ervoor kiezen om langer te blijven?Jamie Conklin is enig kind. Als zoon van een alleenstaande moeder die lastig rond kan komen, wil ..
9789022592809, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,99€

Donkerdrif

Donkerdrif

Deon Meyer
Adjudant-officier Milo April is in koelen bloede doodgeschoten bij het Waterfront van Kaapstad. Op klaarlichte dag, een executie. En misschien is een hoger lid van de Zuid-Afrikaanse politie daar vera..
9789400513020, Paperback
In stock.

22,99€

De geheugenpolitie

De geheugenpolitie

Yoko Ogawa
Op een eiland verdwijnt op mysterieuze wijze steeds meer: hoeden, vogels, boeken, rozen... En de verdwijningen blijven serieuzere proporties aannemen. Telkens wordt het straatbeeld weer wat leger en v..
9789059369450, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

22,99€

De moord op Arno Linter

De moord op Arno Linter

Toni Coppers
Je krijgt de kans een moord te voorkomen… maar wat als je de sleutel in handen hebt en niet begrijpt wat er staat? De moord op Arno Linter lijkt een eenvoudige klus. Alles wijst in de richting van ee..
9789022337806, Paperback
In stock.

21,99€

Het achtste boek

Het achtste boek

Alex Pavesi
Het achtste boek van Alex Pavesi, een klassiek misdaadverhaal met een moderne twist. Voor de lezers van De waarheid over de zaak Harry Quebert en De dood van Harriet Monckton. Dertig jaar geleden ..
9789026151163, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,00€

De engel van München

De engel van München

Fabiano Massimi
Het is 1931 en in het appartement van Adolf Hitler – de rijzende ster van de nazipartij – wordt Geli Raubel dood gevonden. Zij is niet alleen Hitlers nichtje, maar ook zijn minnares en hoewel alles wi..
9789401676144, Paperback
In stock.

21,99€

Six stories

Six stories

Matt Wesolowski
Eén lichaam Zes getuigenissen Welke is waar? 1997. Scarclaw Fell. Het lichaam van de tiener Tom Jeffries wordt gevonden. Als doodsoorzaak vermoedt men een noodlottig ongeval. Maar daarvan is niet ied..
9789400511521, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,99€

Justitia

Justitia

Friedrich Dürrenmatt
In een vol restaurant wordt op klaarlichte dag een hoogleraar doodgeschoten. De dader, een prominente burger van Zürich, wordt tot twintig jaar tuchthuis veroordeeld, laat in de gevangenis een jonge, ..
9789025310912, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,00€

De jacht

De jacht

Will Dean
HOREN Tuva Moodyson, een dove verslaggever van een lokaal Zweeds krantje, is op zoek naar het verhaal dat haar carrière kan lanceren, in de hoop eindelijk het piepkleine dorp Gavrik te verlaten. ZIEN ..
9789400512108, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

21,99€

Girl A

Girl A

Abigail Dean
When her mother dies in prison and leaves Lex and her siblings the family home, she can't run from her past any longer. Together with her sister, Evie, Lex intends to turn the House of Horrors into a ..
9780008389062, Paperback
In stock.

17,50€

Van In

Van In

Pieter Aspe
Frank Flamand is een rijke, Brugse industrieel die nog maar een paar maanden te leven heeft. Hij heeft vrouw noch nageslacht. Zijn broers en zus azen op zijn fortuin. Flamand is niet van plan alles zo..
9789022337622, Hardback
Levertijd 3 werkdagen.

24,99€

Van In

Van In

Pieter Aspe
Frank Flamand is een rijke, Brugse industrieel die nog maar een paar maanden te leven heeft. Hij heeft vrouw noch nageslacht. Zijn broers en zus azen op zijn fortuin. Flamand is niet van plan alles zo..
9789022337615, Paperback
In stock.

22,50€

De Beproeving

De Beproeving

Stephen King
De Beproeving (The Stand) is een van Stephen Kings beroemdste romans en wordt tot een van de hoogtepunten binnen zijn oeuvre gerekend. Het is het verhaal van Kings apocalyptische visie op de wereld di..
9789021027791, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

34,50€

Een zondagskind

Een zondagskind

Tana French
French schrijft sfeervol en bouwt tegelijkertijd meesterlijke plotsUnputdownableEen zondagskind bevestigt French' status als beste hedendaagse misdaadschrijver.Geweldig. Angstaanjagend. Vol gloeiend p..
9789046827420, Paperback
In stock.

24,99€

Eternal

Eternal

Steven Van Belleghem
Het is 25 november 2041. Op de San Mateobrug in San Francisco maakt een zelfrijdende auto een onverklaarbare bocht naar links en rijdt abrupt het water in. Een dringende audioboodschap van de passagie..
9789022337387, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

22,50€

De anderen

De anderen

Sarah Blau
Zo gauw de 41-jarige Sheila het nieuws hoort, weet ze dat de politie haar zal bellen. Een van de belangrijkste feministische wetenschappers van het land – en een van haar oudste vriendinnen – is vermo..
9789044544244, Paperback
In stock.

20,00€

Spiegelman

Spiegelman

Lars Kepler
Vijf jaar geleden verdween ze, nu wordt haar lichaam gevonden. Wie was de man die ze zag in het raam? Wie is Spiegelman? Vijf jaar na haar verdwijning wordt het levenloze lichaam gevonden van een jong..
9789403106410, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

21,99€

Daglicht

Daglicht

David Baldacci
Al van jongs af aan leeft FBI-agent Atlee Pine in onzekerheid over wat er precies is gebeurd met haar tweelingzus Mercy. Het meisje werd op zesjarige leeftijd ontvoerd en is nooit meer teruggevonden. ..
9789400512818, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

21,99€

Een voor een

Een voor een

Ruth Ware
‘De Britse schrijfster Ruth Ware (1977), (…) heeft met dit verhaal opnieuw een originele, spannende en met veel vaart geschreven thriller afgeleverd.’‘Een voor een leest vlot, houdt je aandacht vast, ..
9789024592487, Paperback
In stock.

20,99€

Carte blanche

Carte blanche

Anja Feliers
Saar weet wat ze verbergt. Dat ze haar leven mooier laat uitschijnen dan het in werkelijkheid is. Niemand beseft wat zich écht in haar gezin afspeelt. Niemand begrijpt dat ze de lakens deelt met de vi..
9789463832557, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

22,00€

De jachtpartij

De jachtpartij

Lucy Foley
‘Waanzinnig!’ A.J. Finn, bestsellerauteur van De vrouw in het raam Agatha Christie meets Ruth Ware in deze zenuwslopende thriller waarin je niemand kunt vertrouwen, voor de fans van Gillian Flynn en P..
9789022591635, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

12,99€

Resultaat 61 t/m 90 van 194