Boekhandel Grim

Spannende boeken

Spannende boeken, literaire thrillers en detectives


Het dubbelleven van Arsène Lupin

Het dubbelleven van Arsène Lupin

Maurice Leblanc
Arsène Lupin, beschuldigd van moord, leidt het politieonderzoek om zichzelf te zuiveren door de echte moordenaar te vinden van Rudolf Kesselbach. Welke mysterieuze onderneming bracht deze buitengewoon..
9789492068637, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

19,00€

Val

Val

Toni Coppers
Alex Berger, een wat bijzondere privédetective, was in een eerder leven commissaris bij de Moord in Brussel. Op zijn vijfenveertigste besliste hij zijn verleden overboord te gooien en sinds kort leeft..
9789022337240, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

21,99€

Wie niet horen wil

Wie niet horen wil

Nicci French
Wie niet horen wil van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij zijn een jaar geleden vriendschappelijk uit elkaar gegaan en delen de voogdij over hun dochtertj..
9789026355325, Hardback
In stock.

26,99€

Valse getuige

Valse getuige

Karin Slaughter
‘Slaughter heeft een meesterstuk afgeleverd.’ – ???? VN Detective & ThrillergidsEen geweldige standalone-thriller van de onbetwiste Queen of Crime: Karin Slaughter levert eersteklas spanning.Ze dachte..
9789402707991, Paperback
In stock.

22,99€

Sterspeler

Sterspeler

John Grisham
De zeventienjarige Samuel Sooleyman groeit op in een dorp in de Republiek Zuid-Soedan, een land dat verscheurd wordt door een burgeroorlog. Zijn grote passie is basketbal en zijn verbazingwekkende spr..
9789400513976, Paperback
In stock.

20,99€

Koninkrijk

Koninkrijk

Jo Nesbø
Een ijzingwekkende tragedie over twee broers, één vrouw en een nooit opgeloste moord uit het verleden. Roy Opgard heeft het afgelegen Noorse bergdorp waar hij is opgegroeid nooit verlaten, terwijl zi..
9789403108711, Paperback
In stock.

22,99€

Hoogzomer

Hoogzomer

Kim Faber
De nieuwe superspannende thriller van de auteurs van de bestseller Winterland. Scandinavische topspanning voor de lezers van Jussi Adler-Olsen en Lars Kepler. De waarheid achterhalen kan levensgevaarl..
9789402707243, Paperback
In stock.

21,99€

Niemand zeggen

Niemand zeggen

M.J. Arlidge
Deel 10 van de Helen Grace-serie, verschijnt tegelijk met de Engelstalige editieNa covid-19 bevindt het land zich in een van de zwaarste -recessies ooit. Nog nooit heeft inspecteur Helen Grace met zo ..
9789022591208, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,99€

Het achtste boek

Het achtste boek

Alex Pavesi
Dwarsligger 709 is Het achtste boek van Alex Pavesi, een klassiek misdaadverhaal met een moderne twist. Voor de lezers van De waarheid over de zaak Harry Quebert en De dood van Harriet Monckton. D..
9789049808501, Paperback
In stock.

18,99€

De vermiste meisjes

De vermiste meisjes

Kyle Perry
Wanneer enkele tienermeisjes vermist raken in de Great Western Tiers, gaan bij de bevolking van Limestone Creek direct alle alarmbellen af. Dertig jaar geleden verdwenen er ook vijf jonge meisjes rond..
9789402707168, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

21,99€

Duivelspiek

Duivelspiek

Deon Meyer
Wie is de mysterieuze persoon die het recht in eigen hand neemt? De anonieme wreker die in de pers al snel de bijnaam Artemis krijgt, omdat een getuige een vrouw met een speer meent te hebben gezien o..
9789400514393, Paperback
In stock.

15,00€

Ademloos

Ademloos

Anja Feliers
Louise is een gepassioneerde lifestylejournaliste die volop geniet van haar leven als happy single. Na een wilde nacht ontdekt Louise dat Tyler Moore contact met haar zoekt. Tyler, de man met wie ze t..
9789464012248, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

22,00€

Dodelijk spel

Dodelijk spel

David Baldacci
Onderweg naar Californië maakt Aloysius Archer een tussenstop in Reno. Nog geen 24 uur later is hij de trotse eigenaar van een peperdure, zeer zeldzame Franse sportauto, heeft hij een reisgenoot gevon..
9789400513716, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

22,99€

In hechtenis

In hechtenis

Nicci French
In hechtenis is de spannende literaire thriller van het wereldberoemde schrijversduo Nicci French, bekend van onder andere de Frieda Klein-serie. Tabitha zit vast in een huis van bewaring, beschuldig..
9789026355356, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

15,00€

De overlevenden

De overlevenden

Jane Harper
De nieuwe, ijzersterke thriller van prijswinnaar Jane Harper Het leven van Kieran Elliott veranderde voorgoed op de dag dat een enkel, roekeloos besluit een dramatisch gevolg kreeg. Het schuldgevoel..
9789400511545, Paperback
In stock.

21,99€

Vogeleiland

Vogeleiland

Marion Pauw
Spannend boek over raadselachtige vermissing. Pauw levert een huzarenstukje af.Wat is er gebeurd met Marianne? Op haar vijftiende liep ze van huis weg om nooit meer iets van zich te laten horen. Jaren..
9789048854943, Paperback
In stock.

21,99€

De therapeut

De therapeut

B.A. Paris
De therapeut is de nieuwe thriller van BA Paris, bestsellerauteur van Achter gesloten deuren, Gebroken en Breng me terug. Eindelijk komt de langgekoesterde wens van Alice en Leo uit: ze nemen hun int..
9789049808525, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

18,99€

Wie niet horen wil

Wie niet horen wil

Nicci French
Dwarsligger. Wie niet horen wil gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij zijn een jaar geleden vriendschappelijk uit elkaar gegaan en delen de voogdij over hun dochtertje..
9789049808549, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

18,99€

Wolfzomer

Wolfzomer

Hans Rosenfeldt
Een dode wolf. Een mislukte drugsdeal. Een slaperig stadje in het noorden van Zweden. Een ongenadige zomer. Wolfzomer speelt zich af in Haparanda, in het noorden van Zweden, vlak bij de grens met Fin..
9789403106519, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,99€

Sneeuw

Sneeuw

John Banville
Na de ontdekking van een lijk van een zeer gerespecteerde pastor in Ballyglass House – het grote landhuis waar de geheimzinnige, aristocratische familie Osborne woont – wordt inspecteur St John Straff..
9789021422886, Paperback
In stock.

22,99€

De puzzelman

De puzzelman

Nadine Matheson
????? De TelegraafIedereen is in de ban van De Puzzelman: een gruwelijk spannende thriller voor de lezers van Ragdoll. Hij zoekt je. Hij vindt je. Hij jaagt op je. Het menselijk lichaam is een prachti..
9789402706550, Paperback
In stock.

21,99€

Hitlers vrede

Hitlers vrede

Philip Kerr
Een ijzingwekkende thriller vol politieke intriges, historische details en grote verbeeldingskrachtHerfst 1943. Sinds de Slag om Stalingrad weet Adolf Hitler dat Duitsland de oorlog niet kan winnen. D..
9789022592762, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

22,99€

Wat Alice vergat

Wat Alice vergat

Liane Moriarty
Alice Love is 29, dol op haar man en zwanger van hun eerste kind. Dus… stel je Alice’ schok voor wanneer ze bijkomt op de vloer van haar sportschool, naar het ziekenhuis wordt gereden en daar ontdekt ..
9789400513709, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

12,99€

Poolnacht

Poolnacht

Ragnar Jónasson
1955. Twee jonge stellen verhuizen naar de onbewoonde, geïsoleerde fjord Héðinsfjörður. Hun verblijf eindigt abrupt wanneer een van de vrouwen onder mysterieuze omstandigheden om het leven komt. De za..
9789400513662, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,99€

Wie niet horen wil

Wie niet horen wil

Nicci French
Wie niet horen wil van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij zijn een jaar geleden vriendschappelijk uit elkaar gegaan en delen de voogdij over hun dochtertj..
9789026352126, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

22,99€

Het Maltadocument

Het Maltadocument

Steve Berry
De paus is dood en van over de hele wereld reizen kardinalen naar het Vaticaan om zijn opvolger te kiezen. Eén kardinaal echter, reist naar Malta, op zoek naar een eeuwenoud document. Ook Cotton Malon..
9789026148644, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

21,99€

Win

Win

Harlan Coben
Het eerste boek met het geliefde personage Windsor Horne Lockwood III – ‘Win’ – in de hoofdrolRuim twintig jaar geleden werd de jonge, rijke erfgename Patricia Lockwood ontvoerd tijdens een overval op..
9789022580660, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,99€

Laat de wereld achter

Laat de wereld achter

Rumaan Alam
In de claustrofobische roman Laat de wereld achter van Rumaan Alam wordt een familievakantie ruw verstoord als de eigenaren van de vakantiewoning ineens in paniek op de stoep staan. In Laat de wereld ..
9789026354748, Paperback
In stock.

22,99€

Orakel

Orakel

Thomas Olde Heuvelt
‘De nieuwe Stephen King komt gewoon uit Nijmegen.’ De TelegraafHet nieuwe meesterwerk van een internationaal fenomeen.IJzingwekkende spanning en folklore smelten moeiteloos samen in OrakelIn Orakel ke..
9789022591109, Paperback
Levertijd 3 werkdagen.

20,99€

Zes duistere redenen

Zes duistere redenen

Jo Spain
Tien jaar geleden verdween Adam Lattimer, zonder een woord. Maar nu is hij er opeens weer, en zijn broers en zussen komen (met tegenzin) samen. James, Ellen, Kate, Ryan en Clio hebben elk zo hun vrage..
9789026153280, Paperback
In stock.

18,99€

Resultaat 31 t/m 60 van 190