Boekhandel Grim

Romans en literatuur

Literaire fictie


Bente en Boudewijn

Bente en Boudewijn

Christophe Deborsu
Voor het eerst schrijft een Waal een roman in het Nederlands. Voor het eerst krijgt ons land zijn eigen Romeo en Julia, à la Belge. Dat werd tijd na bijna tweehonderd jaar onafhankelijkheid. Bente is..
9789464778281, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

24,99€

De madonna van het moeras

De madonna van het moeras

Jessa Wildemeersch
Delicaat en doorleefd debuut over de moerassen van het verledenWanneer Lumi in een barokke kerk in Rome een altaarwerk van Rubens ontdekt, wordt ze terug in de tijd gekatapulteerd. Twintig jaar gelede..
9789464103342, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

22,99€

Duivels en heiligen

Duivels en heiligen

Jean-Baptiste Andrea
Een delicaat, subliem portret van emoties en idealen uit de kindertijd. Van de schrijver van het succesvolle 'Honderd miljoen jaar en een dag'.Een oude man geeft goddelijke Beethovenuitvoeringen op op..
9789493290853, Hardback
In stock.

25,00€

Juffen & Meesters Verjaardagskalender

Juffen & Meesters Verjaardagskalender

Erik van Os
In plaats van chocola of bloemen: een cadeau waar de juf (of meester) écht iets aan heeft: een verjaardagskalender voor het volgende schooljaar. Met iedere maand een toepasselijke gedicht en beeld van..
9789493352186, onbekend
In stock.

15,95€

Medusa

Medusa

Jessie Burton
Een prachtige hertelling van de Griekse mythe van Medusa. Voor lezers van Madeline Miller en Jennifer Saint.Bestsellerauteur Jessie Burton belicht in Medusa de vrouw achter de legende door de rollen o..
9789021043265, Hardback
In stock.

20,99€

Wolven in de winter

Wolven in de winter

Dan Jones
In ‘Wolven in de winter’ van Dan Jones keren de onvergetelijke personages uit ‘De Essex Dogs’ terug voor een nieuwe epische campagne tijdens de Honderdjarige Oorlog.‘Wolven in de winter’ van Dan Jones..
9789401919920, Paperback
In stock.

24,99€

Het Rosie project

Het Rosie project

Graeme Simsion
Meer dan 300.000 exemplaren verkochtDe autistische Don Tillman is superintelligent, kan geweldig koken en is op zoek naar een vrouw. Door zijn sociale onhandigheid is hij echter nooit verder gekomen d..
9789041715838, Paperback
In stock.

11,00€

De vervlogen helft

De vervlogen helft

Brit Bennett
Een ambitieus werk over identiteit.' The NY TimesDe tweelingzussen Desiree en Stella Vignes zijn elkaars spiegelbeeld. Op zestienjarige leeftijd lopen ze samen weg van de kleine, zuidelijke zwarte gem..
9789041715678, Paperback
In stock.

11,00€

Je bent prachtig

Je bent prachtig

Ann Napolitano
De nummer 1-romanbestseller uit Amerika van 2023. Een schitterend, meeslepend familiedrama. Van de auteur van Lieve Edward.Vier zussen. Een onmogelijke liefde. Een hartverscheurende familiegeschiedeni..
9789021044415, Paperback
In stock.

24,99€

De dood van een rechter

De dood van een rechter

Lev Tolstoi
De dood van een rechter is het verhaal over Ivan Golovín, een man van midden veertig die gestaag de sociale ladder van Rusland heeft beklommen. Hij is weinig invoelend tegenover zijn vrouw en over het..
9789025316839, Hardback
In stock.

17,99€

Leeuw

Leeuw

Deon Meyer
De zinderende nieuwe Bennie Griessel-thriller van de Zuid-Afrikaanse meesterschrijver Deon Meyer.Een jonge vrouw verdwijnt spoorloos na een fietstocht op Stellenbosch Mountain. De man die later haar l..
9789400513037, Paperback
In stock.

24,99€

Tragedies

Tragedies

Aischylos
De mens lijdt onder het lot, dat al dan niet het gevolg is van het eigen gedrag. Hybris, de menselijke hoogmoed, is daarbij een kernbegrip. In een Griekse tragedie komt de held of heldin tot inzicht. ..
9789025314026, Hardback
In stock.

34,99€

De verborgen geschiedenis

De verborgen geschiedenis

Donna Tartt
Donna Tartt volgt in haar erudiete en bedwelmende debuutroman enkele studenten die door hun eigen morele hoogmoed ten val komen. Richard Papen, een ingetogen jongen van eenvoudige afkomst, wordt tot z..
9789403131351, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

17,50€

13 uur

13 uur

Deon Meyer
Razendspannende thriller van de Zuid-Afrikaanse meester van de misdaadroman. Verslavend, snel en heel, heel goed.Wanneer een Amerikaanse rugzaktoeriste in Kaapstad verdwijnt en politici in paniek rake..
9789400516847, Paperback
In stock.

15,00€

Alles stroomt

Alles stroomt

Frans van Hilten
Tijdens een reis in Griekenland komt Arthur in een onvoorstelbare situatie terecht. Terwijl hij graaft in het verleden is de toekomst ineens dichterbij dan gevreesd. Rampspoed treft de wereld. Arthur..
9789493364073, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

19,50€

Mensen naast het leven

Mensen naast het leven

Ulrich Alexander Boschwitz
Het indrukwekkende debuut uit 1937 van de auteur van De reiziger. Berlijn, 1920-1930. De hoofdrolspelers in Mensen naast het leven hebben het niet gemakkelijk. Velen hebben momenteel geen dak boven hu..
9789493290860, Paperback
In stock.

24,50€

Lady+Lord MacBeth

Lady+Lord MacBeth

Tom Lanoye
Veel bloed, wreedheid en duisternis. Zo staat ‘de Schotse tragedie’ van Shakespeare bekend. Tom Lanoye voegt daar in zijn bewerking twee onverwachte elementen aan toe. Passie en pijn, door een gemis a..
9789044653755, Hardback
In stock.

22,50€

Yellowface

Yellowface

Rebecca F. Kuang
Hét boek van het jaar: actueel, vlijmscherp en zeer vermakelijkDIT IS EEN GEWELDIG VERHAAL. HET IS ALLEEN NIET AAN HAAR OM HET TE VERTELLEN.Athena Liu is een bestsellerauteur. Niemand kent June Haywar..
9789044367904, Paperback
In stock.

15,00€

De acht bergen

De acht bergen

Paolo Cognetti
De Italiaanse bestseller die Nederland veroverdePietro is een stadsjongen uit Milaan. Zijn vader is chemicus, en gefrustreerd door zijn baan. Zijn ouders delen een liefde voor de bergen, dat is waar z..
9789403132921, Hardback
In stock.

15,00€

Ithaka

Ithaka

Claire North
Dit is het verhaal van Penelope van Ithaka, de befaamde vrouw van Odysseus, zoals het nooit eerder is verteld. Voor de kust van Ithaka dicteren de grillen der goden de oorlogen van de mens. Maar op h..
9789083375724, Paperback
In stock.

24,99€

De Maia's

De Maia's

Eça de Queiroz
Portugese familiesaga, bildungsroman en romance ineen, over de ondergang van een adellijke Portugese familie, door een van de grootste schrijvers van de negentiende eeuw.Wanneer Pedro, zoon van de rij..
9789020417463, Paperback
In stock.

25,00€

Al het blauw van de hemel

Al het blauw van de hemel

Mélissa Da Costa
Nadat bij Emile jong-alzheimer werd vastgesteld, besluit hij het ziekenhuis en het medeleven van zijn familie en vrienden te ontvluchten. Stiekem koopt hij een camper en plaatst een advertentie voor e..
9789022340479, Paperback
In stock.

24,99€

Wolkenatlas limited edition

Wolkenatlas limited edition

David Mitchell
Prachtige limited edition met een voorwoord van Gabrielle Zevin, auteur van Morgen en morgen en morgen, en een nieuw nawoord van David Mitchell zelfIn een duizelingwekkend verhaal dat reikt van de neg..
9789029099905, Hardback
In stock.

29,99€

Het walvistheater

Het walvistheater

Joanna Quinn
Voor de fans van Kristin Hannah, Anthony Doerr en Elizabeth Jane HowardIn het interbellum groeien de drie Seagravekinderen – Cristabel, Florence en Digby – op aan de kust van Dorset. Hun jeugd speelt ..
9789049202729, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

15,99€

Mijn vrolijke vriendenboek

Mijn vrolijke vriendenboek

Eefje Kuijl
'Mijn vrolijke vriendenboek' van Eefje Kuijl is een hip vriendenboek met vrolijke illustraties en grappige vragen.Verzamel al je vrienden in één boek! Dit hippe vriendenboek is een handige manier om j..
9789021685335, Hardback
In stock.

14,99€

En agosto nos vemos

En agosto nos vemos

Gabriel García Márquez
Uno de los “25 libros más esperados de 2024” de la revista Time Un maravilloso regalo inesperado para los innumerables lectores de García Márquez Cada mes de agosto Ana Magdalena Bach toma el trans..
9788439743071, Hardback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

24,99€

Demon Copperhead

Demon Copperhead

Barbara Kingsolver
Barbara Kingsolver ontving de Pulitzer Prize en de Women’s Prize for Fiction 2023 voor Demon Copperhead, een beeldend en episch verhaal over een jongen die opgroeit te midden van armoede en drugsversl..
9789029098656, Paperback
In stock.

24,99€

Quelqu'un d'autre

Quelqu'un d'autre

Guillaume Musso
« Il y a trois vérités : ma vérité, ta vérité, la vérité. » Côte d'Azur - Printemps 2023 Au large de Cannes, un yacht dérive entre les îles de Lérins. À son bord repose Oriana Di Pietro, éditrice i..
9782702183694, Paperback
In stock.

23,90€

Kairos.

Kairos.

Jenny Erpenbeck
Oost-Berlijn, 1986. Katharina en Hans ontmoeten elkaar toevallig in de bus en voelen zich onmiddellijk sterk tot elkaar aangetrokken. Zij is een studente van 19, hij is 34 jaar ouder, getrouwd en een ..
9789044547412, Paperback
In stock.

24,99€

Eén raam, geen sleutel

Eén raam, geen sleutel

Jussi Adler-Olsen
Tweede kerstdag 2020. Carl Mørck zit met handboeien om op de achterbank van een politieauto onderweg naar Vestre Fængsel. Na vijftien jaar heeft een gewelddadige spijkerpistoolzaak hem ingehaald en aa..
9789044647686, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

22,50€

Resultaat 181 t/m 210 van 2163