Boekhandel Grim

Romans en literatuur

Literaire fictie


The Adventures of Sherlock Holmes

The Adventures of Sherlock Holmes

Arthur C Doyle
Chiltern creates the most beautiful editions of the World’s finest literature. Your favourite classic titles in a way you have never seen them before; the tactile layers, fine details and beautiful..
9781912714339, Hardcover
Beschikbaar na 8 werkdagen.

24,95€

Leonora in het ochtendlicht

Leonora in het ochtendlicht

Michaela Carter
1937. Leonora Carrington is een twintigjarige Britse vrouw die droomt van onafhankelijkheid wanneer ze Max Ernst ontmoet, een oudere, getrouwde Duitse kunstenaar wiens surrealistische werk Europa in d..
9789083206714, Paperback
In stock.

24,99€

Frans Masereel : l'empreinte du monde /  Frans Masereel : der Abdruck der Welt

Frans Masereel : l'empreinte du monde / Frans Masereel : der Abdruck der Welt

Onbekend
Deze monografie Frans Masereel, de afdruk van de wereld? gewijd aan het werk van Frans Masereel (1889-1972) meester van het moderne serieuze hout en voorloper van de grafische roman, is het belangrijk..
9782490393008, Hardcover
Beschikbaar na 8 werkdagen.

65,00€

Branco & Julia

Branco & Julia

Gert-Jan Van Den Bemd
In Branco & Julia kruisen de paden van de wat oudere curiosa- en antiekhandelaar Branco en de jonge kunstenares Julia. Beiden kopen los van elkaar oude foto's op de Feira da Ladra, de rommelmarkt van ..
9789022338704, Paperback
In stock.

22,50€

Detransitie, baby

Detransitie, baby

Torrey Peters
In ‘Detransitie, baby’ schetst Torrey Peters het verhaal van Reese. Ze had het goed voor elkaar: een liefdevolle relatie met Amy, een appartement in een van de betere wijken van New York, een niet al ..
9789025472238, Paperback
In stock.

20,00€

Hamsters in je hersenen

Hamsters in je hersenen

Joachim Meyerhoff
Grappig en ontroerend tegelijk vertelt Meyerhoff over een voortijdige ontmoeting met zijn eigen dood en hoe het is om te herstellen van een beroerte. Voor lezers van Rinkeldekink.Joachim Meyerhoff is ..
9789056727024, Paperback
In stock.

24,99€

Brick Lane

Brick Lane

Monica Ali
Na een gearrangeerd huwelijk met een oudere man verruilt tienermeisje Nazneen haar dorp in Bangladesh voor een flat in het Londense East End. Ze spreekt geen Engels en is daardoor compleet afhankelijk..
9789044546354, Paperback
In stock.

17,50€

Het feest van de eeuw

Het feest van de eeuw

Taylor Jenkins Reid
Het feest van de eeuw van bestsellerauteur Taylor Jenkins Reid is een adembenemende roman over een onvergetelijke en dramatische nacht in het leven van een beroemd gezin waarin ieder moet kiezen.Het f..
9789026354885, Paperback
In stock.

21,99€

You're Dad

You're Dad

Liz Climo
The hilarious and heartwarming companion to international bestselling author Liz Climo's You're Mum. DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAD! Oh, hello! Now that I have your..
9780008436445, Hardcover
In stock.

13,95€

Strong Poison

Strong Poison

Dorothy L Sayers
The sixth book in Dorothy L Sayers' classic Lord Peter Wimsey series, introduced by actor Edward Petherbridge - a must-read for fans of Agatha Christie's Poirot and Margery Allingham's Campion Mysteri..
9781473621336, 25 augustus 2016
Beschikbaar na 8 werkdagen.

12,95€

Kinderspel

Kinderspel

Paul Cleave
Kunnen misdaadauteurs de perfecte moord plegen? Kinderspel, voor Cameron en Lisa Murdoch. Deze thriller van Paul Cleave zet iedereen op het verkeerde been.In Kinderspel van internationaal bestsellerau..
9789021030937, Paperback
In stock.

21,99€

Zuiderkruis

Zuiderkruis

Claudio Magris
Zuiderkruis is een denkbeeldig reisverslag waarin Claudio Magris in het kielzog van drie fascinerende personen naar het uiterste zuiden van de aardbol afreist. Hij beschrijft de lotgevallen van de Slo..
9789403157115, Hardback
In stock.

22,99€

Het hart van de heks

Het hart van de heks

Genevieve Gornichec
Wanneer een verbannen heks verliefd wordt op de legendarische god van chaos en leugens Loki riskeert ze de toorn van de goden. Angrboda’s verhaal begint waar de meeste heksenverhalen eindigen: met ee..
9789083171470, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

24,99€

Een handjevol RUST

Een handjevol RUST


Zachte rijmwoorden die je als een warm dekentje om hart en lijf kan slaan. Voor iedereen die als een kamikaze door het leven scheurt, zich staande houdt en alle ballen hoog in de lucht houdt. Voor ied..
9789464018349, Paperback
In stock.

15,00€

Iets wat helpt

Iets wat helpt

Mona Høvring
Als haar moeder de zee in loopt en niet meer terugkomt, zit Laura in de eerste klas. Haar leven in een klein Noors stadje aan zee met haar oudere broer en afstandelijke vader, is nu een zoektocht naar..
9789492068989, Paperback
In stock.

19,00€

Schaduwlicht

Schaduwlicht

Petra Thijs
Victorine Meurent is de geschiedenis ingegaan als de vrouw die model stond voor Manets bekendste werken: Déjeuner sur l’herbe en L’Olympia. Deze historische roman verkent feiten en fictie in Victorine..
9789464014549, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

22,50€

Het lied van de bultrug

Het lied van de bultrug


Een betoverend boek over eenzaamheid en verbinding.   Soepel glijdt de pokdalige bultrug door de wateren. Zijn prachtige gezang wordt gehoord, want ergens, in de oneindigheid van de zee, zwemt zijn ge..
9789022338698, Hardback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

24,99€

Land van echo's

Land van echo's

Mark H. Stokmans
Land van echo’s, is de monumentale plot gedreven debuutroman van Mark H. Stokmans, een epische familiegeschiedenis in het bewogen Spanje van vorige eeuw. Voor de lezers van Zafon en Falcones.Land van ..
9789026358401, Hardback
In stock.

24,99€

Hij wist het niet meer

Hij wist het niet meer

Wim Opbrouck
Een zinderende novelle over verdwalen in je hoofd, schoonheid en de magie van het theater.   Tijdens de première van een nieuwe theatervoorstelling krijgt de gevierde acteur Willem De Wachter een blac..
9789022338018, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

18,00€

Stilleven

Stilleven

Sarah Winman
In 1944, terwijl de geallieerde troepen optrekken en rondom bommen neerkomen, ontmoeten twee onbekenden elkaar in de verwoeste wijnkelder van een Toscaanse villa. Ulysses Temper is en jonge Britse so..
9789083171494, Paperback
In stock.

24,99€

Koningin op blote voeten

Koningin op blote voeten

Ildefonso Falcones
'Geweld, seks, avonturen, onrecht, liefde, reizen en pakkende taferelen. Kortom: Falcones is terug.' La VanguardiaJanuari 1748. Een zwarte vrouw dwaalt door Sevilla. Ze kan nergens terecht na haar lan..
9789021033891, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

29,99€

The Echo Chamber

The Echo Chamber

John Boyne
The funniest book I've read in ages. Savage but compelling' Ian Rankin 'A fearless romp with big laughs along the way' Graham Norton 'Funny, rumbustious, unstinting and wonderfully Hogarthian' The Obs..
9781529176742, Paperback
In stock.

12,99€

Great Circle

Great Circle

Maggie Shipstead
SHORTLISTED FOR THE BOOKER PRIZE 2021 A NEW YORK TIMES BESTSELLER A Book of the Year for The Times, The Telegraph, Daily Express, New Statesman, Good Housekeeping, Daily Mail, Mail on Sunday, Time,Es..
9781529176643, Paperback
In stock.

12,99€

Dijende gronden

Dijende gronden

Anjet Daanje
Anjet Daanjes roman 'Het lied van ooievaar en dromedaris' en de bijbehorende dichtbundel 'Dijende gronden' komen beide voort uit een jarenlange studie van het leven en werk van de negentiende-eeuwse s..
9789054524076, Hardcover
In stock.

22,50€

Trust

Trust

Hernan Diaz
A literary puzzle about money, power, and intimacy, TRUST is a novel that challenges the myths shrouding wealth, and the fictions that often pass for history. Even through the roar and effervescence ..
9781529074505, Paperback
Beschikbaar na 8 werkdagen.

19,95€

Unlock Your Storybook Heart

Unlock Your Storybook Heart

Amanda Lovelace
life is not something that can be experienced on a deadline. amanda lovelace, the bestselling & award-winning author of the women are some kind of magic poetry series, presents unlock your story..
9781524851958, Paperback
Beschikbaar na 8 werkdagen.

13,95€

The Man Who Died Twice

The Man Who Died Twice

Richard Osman
THE SECOND NOVEL IN THE RECORD-BREAKING, MILLION-COPY BESTSELLING THURSDAY MURDER CLUB SERIES BY RICHARD OSMAN ---------------------------------------------- 'Moving, hilarious, brilliantly susp..
9780241988244, Paperback
Beschikbaar na 8 werkdagen.

12,99€

Mrs March

Mrs March

Virginia Feito
'Nastily good fun' Metro SET TO BECOME A MAJOR MOTION PICTURE STARRING ELIZABETH MOSS Shirley Jackson meets Ottessa Moshfegh meets My ..
9780008421755, Paperback
Beschikbaar na 8 werkdagen.

12,99€

Book Lovers

Book Lovers

Emily Henry
One summer. Two rivals. A plot twist they didn't see coming... ------------------------------------------------------------ 'Her best yet' TAYLOR JENKINS REID, Malibu Rising 'One of my favouri..
9780241995341, Paperback
Beschikbaar na 8 werkdagen.

11,99€

All The Lovers In The Night

All The Lovers In The Night

Mieko Kawakami
'Mieko Kawakami is a genius' - Naoise Dolan, author of Exciting Times 'Compact and supple, it's a strikingly intelligent feat.' - The New York Times Book Review From international literary sensati..
9781509898268, Paperback
Beschikbaar na 8 werkdagen.

17,99€

Resultaat 151 t/m 180 van 2516