Boekhandel Grim

Romans en literatuur

Literaire fictie


Ik ben fan

Ik ben fan

Sheena Patel
‘Ik stalk een vrouw op het internet die naar bed gaat met dezelfde man als ik.’ Na deze eerste bekentenis vertelt een jonge vrouw over de afaire die ze is begonnen met een succesvolle, getrouwde ma..
9789464521221, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

22,99€

De bekentenis van Lúcio

De bekentenis van Lúcio

Mário de Sá-Carneiro
Op 26 april 1916 hulde een jonge Portugese dichter zich in een Parijse hotelkamer in een smoking, slikte vijf flesjes strychnine en ging op bed liggen. Korte tijd later stierf hij, zesentwintig jaar ..
9789083328690, Paperback
In stock.

21,95€

Het geheime netwerk dat Josef Mengele liet verdwijnen

Het geheime netwerk dat Josef Mengele liet verdwijnen

Betina Anton
São Paulo, 1985. Betina Anton is zes jaar als haar kleuterjuf van de ene op de andere dag ontslagen wordt en uit haar leven verdwijnt. Juf Liselotte bleek goed bevriend te zijn geweest met Josef Menge..
9789046832363, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

22,99€

Ballade van het bos

Ballade van het bos

Maddalena Vaglio Tanet
‘Met Ballade van het bos schreef Vaglio Tanet een schitterende, fijnzinnige debuutroman, geënt op een waargebeurd verhaal, gedocumenteerd door krantenartikelen en familieherinneringen. ‘Ballade van h..
9789493305090, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

23,99€

Abel

Abel

Alessandro Baricco
Abel is de sheriff van een klein stadje in een denkbeeldig Wilde Westen en hij is verliefd op Hallelujah Wood, een mysterieuze vrouw met kleine handen en oosterse lippen. Zij houdt ook van hem, maar z..
9789403131474, Hardback
In stock.

22,99€

De verdwijning van Peter Treckpoel

De verdwijning van Peter Treckpoel

Rick de Leeuw
Rond het jaar 1500 schrijft priester Peter Treckpoel een indrukwekkende kroniek over de geschiedenis van toenmalig Nederlands en Belgisch Limburg. Na 1506 ontbreekt van Peter Treckpoel ieder spoor. ..
9789463106993, Paperback
In stock.

22,00€

Het lied van de merel

Het lied van de merel

Maria Van Lieshout
Amsterdam, 2011. Wanneer de oma van de zeventienjarige Annick acute leukemie krijgt en een beenmergtransplantatie nodig heeft, blijkt noch haar broer noch haar zus een match te zijn. Sterker nog, ze z..
9789038812304, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

27,50€

We hebben het over je gehad (midprice)

We hebben het over je gehad (midprice)

Stéphanie Hoogenberk
Liefde kan ingewikkeld zijn, maar vriendschap is nog een stuk lastiger. Wat doe je als je al tweeëntwintig jaar bevriend bent maar steeds een vervelend gevoel aan een afspraak overhoudt? Wie van je vr..
9789044655902, Paperback
In stock.

15,00€

Man maakt stuk

Man maakt stuk

Maurits de Bruijn
‘Queer, compromisloos, sexy en slim.’ – Hanna Bervoets Eerst was er het geluid. Toen volgden de sporen: lege Capri-Sunverpakkingen, de huls van een voorgedraaide joint, een gebroken bloempot. Avond na..
9789493320635, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

23,50€

De buurtwinkel van tweede kansen

De buurtwinkel van tweede kansen

Kim Ho-Yeon
de nummer één bestseller uit Zuid-Korea, mee dan een miljoen exx verkochtvoor de lezers van Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt en Het huis met de kersenbloesemEen kleine supermarkt..
9789046832103, Paperback
In stock.

20,99€

Bitter

Bitter

Ann Galland
Rome, 2019. Wanneer Giuseppe Russo, een rijke antiquair, door een zware financiële tegenslag plotseling alles verliest, sleurt hij zijn gezin mee de afgrond in. Moeder Ginevra gooit na een tijdje de h..
9789464778274, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

22,99€

Kleine brandjes overal

Kleine brandjes overal

Celeste Ng
Nu ook te zien als serie op Amazon PrimeIn Shaker Heights is alles minutieus gepland. Van de lay-out van de straten tot de kleur van de huizen en de succesvolle levens van de bewoners. Niemand beheers..
9789041715630, Paperback
In stock.

11,00€

Dertien

Dertien

Steve Cavanagh
De internationale doorbraak van Steve CavanaghHet beroemdste koppel uit Hollywood had de wereld aan hun voeten. Nu wordt filmster Robert Solomon veroordeeld voor het vermoorden van zijn prachtige vro..
9789041715784, Paperback
In stock.

11,00€

De verliefde engel

De verliefde engel

Bart Koubaa
Bart Koubaa worstelt in het aangrijpende De verliefde engel met de levensvraag: wat kan of moet ik doen?In de zomer van 2022 reist Bart Koubaa met zijn gezin naar New York. Tijdens een bezoek aan het ..
9789021463063, Paperback
In stock.

21,99€

Mothers' Instinct

Mothers' Instinct

Barbara Abel
Tiphaine en Laetitia zijn niet alleen buren, maar ook hartsvriendinnen. Ze wonen in een mooie, rustige buitenwijk en hun zonen, die in hetzelfde jaar geboren zijn, groeien op als tweelingbroers. Maar ..
9789401432429, Paperback
In stock.

22,99€

Een versje voor jou

Een versje voor jou

Toon Hermans
Of wij de jaren in getallen tellen, je kunt wat komen moet vertragen noch versnellen. Wie is er niet al eens op zoek gegaan naar een gedichtje voor een vreugdevol of moeilijk moment? Want zelf de juis..
9789401403429, Hardback
In stock.

19,99€

In augustus zien we elkaar

In augustus zien we elkaar

Gabriel García Márquez
Een wereldwijde literaire sensatie: tien jaar na zijn overlijden verschijnt er een nieuwe, nooit eerder gepubliceerde roman van Nobelprijswinnaar Gabriel García MárquezIn augustus zien we elkaar gaat ..
9789029099400, Hardback
In stock.

20,99€

Gentlemen

Gentlemen

Patricia Jozef
Gentlemen is het verhaal van twee liefdes.Marieke en Vik trekken met hun gezin weg uit de stad, op zoek naar een zuiver leven op het platteland. Ze zijn elkaars eerste liefde en beste maatjes, maar in..
9789044541472, Paperback
In stock.

23,99€

Duivelsgreep

Duivelsgreep

Lina Wolff
Een krankzinnig verhaal van wederzijdse obsessie en (seksueel) machtsspel, tegen de achtergrond van Florence (Lina Wolff - Zweedse geestverwante van Tarantino).Een Zweedse vrouw arriveert in Florence,..
9789025474508, Paperback
In stock.

24,99€

Ziel van as en bloed

Ziel van as en bloed

Jennifer L. Armentrout
De strijd van Casteel en Poppy gaat door in dit betoverende verhaal dat zich afspeelt tussen het heden en het verleden in‘Ziel van as en bloed’ van internationaal bestsellerauteur Jennifer L. Armentro..
9789020550290, Paperback
In stock.

25,00€

Een ander leven

Een ander leven

Bart Moeyaert
In januari 1996 verrast Bart Moeyaert zijn zeventigjarige moeder met een verjaardagscadeau. Ze gaan samen drie dagen naar Parijs. Met deze citytrip als leidraad schetst Moeyaert niet alleen een intiem..
9789029544900, Paperback
In stock.

27,99€

Het Heidi-feest

Het Heidi-feest

Jannemieke Caspers
Tussen hoge heuvels ligt een dorp, met de villa van de dokter, het slechtlopende hotel De Vallei, de apotheek, het café, een boekwinkeltje, en een station met één perron waar de treinen voorbijrazen. ..
9789463361972, Paperback
In stock.

20,00€

Dora

Dora

Toon Tellegen
Toon Tellegen op zijn best: minieme variaties, grote gevolgenOp een ochtend aan het begin van de zomer wordt Vink wakker en denkt aan Dora. Hij had haar willen vragen mee naar het strand te gaan, maar..
9789021489582, Paperback
In stock.

21,99€

La Louisiane

La Louisiane

Julia Malye
Grootse meeslepende roman en de wereldwijde doorbraak van literair toptalentVoor de lezers van La Florida, Al dat schittert en Het bal der gekkenParijs, 1720. Het psychiatrisch ziekenhuis La Salpêtriè..
9789463812504, Paperback
In stock.

24,99€

Boven aarde, beneden hemel

Boven aarde, beneden hemel

Milena Michiko Flasar
Meneer Ono overleed onopgemerkt. Alleen. Er zijn er velen zoals hij, steeds meer. Pas als het buiten warmer wordt, bellen de buren naar een gespecialiseerde schoonmaakploeg die dergelijke Kodokushi-..
9789464521207, onbekend
In stock.

24,99€

De bewaring

De bewaring

Yael van der Wouden
De bewaring speelt zich af in het naoorlogse Overijssel. Kogelgaten zijn weer gedicht, herinneringen aan de Holocaust zo veel mogelijk verstopt. Isabel woont alleen in het huis van haar overleden moed..
9789493320604, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

24,50€

Over de berekening van ruimte III

Over de berekening van ruimte III

Solvej Balle
De eerste drie delen van Solvej Balles roman in zeven delen werden gezamenlijk bekroond met de Literatuurprijs van de Noordse Raad 2022. De jury omschreef het als een meesterwerk. ‘Het werk is de grot..
9789493290877, Paperback
In stock.

22,00€

Leeuwenhart

Leeuwenhart

Monika Helfer
'Monika Helfer is een geweldige schrijver.'***** NRC HandelsbladNa de dood van hun moeder worden Monika en haar twee zusjes bij een tante geplaatst, en haar broertje Richard bij een andere tante. Ze v..
9789046830437, Hardback
In stock.

20,99€

De sympathisant

De sympathisant

Viet Thanh Nguyen
..
9789460686368, Paperback
In stock.

19,99€

Caledonian Road

Caledonian Road

Andrew O'Hagan
Londen, mei 2021. Campbell Flynn, kunsthistoricus en intellectuele celebrity, betreedt het rijk van de middelbare leeftijd. Gevoed door een behoefte aan bewondering en de fijnere dingen van het leven ..
9789044653311, Paperback
In stock.

27,50€

Resultaat 91 t/m 120 van 2075