Boekhandel Grim

Romans en literatuur

Literaire fictie


A Book of Common Prayer

A Book of Common Prayer

Joan Didion
An engrossing examination of political and personal life in Central America, from the award-winning author of The Year of Magical Thinking. Writing with the economical swiftness and concentrated perce..
9780007415007, Paperback
Beschikbaar na 8 werkdagen.

12,95€

Wahala

Wahala

Nikki May
Wahala van Nikky May is een onvergetelijke roman die leest als een tv-serie; razendsnel en vol geestige dialogen. Een scherpzinnige en humoristische kijk op identiteit en vrouwenvriendschap.Wahala is ..
9789026359668, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

22,99€

De goede dokter

De goede dokter

Damon Galgut
De goede dokter is een weergaloze en zinderende roman over vriendschap en verraad. Wanneer Laurence Waters, een net afgestudeerde arts, in het afgelegen en verwaarloosde kleine Zuid-Afrikaanse ziekenh..
9789021467801, Paperback
In stock.

20,99€

Het ogenspel

Het ogenspel

Elias Canetti
Het derde deel van Canetti’s beroemde autobiografische trilogie, na De behouden tong en De fakkel in het oor.‘Het ogenspel heeft dezelfde duistere kracht als zijn voorgangers; bovendien komt het tot l..
9789029546287, Paperback
In stock.

29,99€

The Other Modern Movement

The Other Modern Movement

Kenneth Frampton
A revealing new look at modernist architecture, emphasizing its diversity, complexity, and broad inventiveness Usually associated with Mies and Le Corbusier, the Modern Movement was instrumental i..
9780300238891, Hardcover
Beschikbaar na 8 werkdagen.

39,99€

Bargain Bin Rom-Com

Bargain Bin Rom-Com

Leena Norms
..
9781913958299, Paperback
Beschikbaar na 8 werkdagen.

11,99€

Vanlifers: Beautiful Conversions for Life on the Road

Vanlifers: Beautiful Conversions for Life on the Road

Alex Waite
Living and travelling in converted vehicles has become increasingly popular in the UK in recent years and the coronavirus pandemic has only increased the trend further. Life on the road can offer an i..
9780750997188, Hardcover
In stock.

24,99€

You and Me on Vacation

You and Me on Vacation

Emily Henry
Two friends. Ten trips. Their last chance to fall in love... ------ 'One of my favourite authors' Colleen Hoover, It Ends With Us 'A gorgeous romance' Beth O'Leary, The No-Show 'Loveable char..
9780241992234, Paperback
In stock.

11,99€

Het huis wint altijd

Het huis wint altijd

Anthony Palaia
België 1986. Dromerige popsongs, Rode Duivels, Miami Vice, blockbusters, walkmans. Allemaal maskeren ze hooguit het grauwe heersende klimaat. De werkloosheidscijfers swingen de pan uit, we vallen van ..
9789493111943, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

22,50€

De veertig regels van liefde

De veertig regels van liefde

Elif Shafak
'Terecht een wereldwijd fenomeen.' Independent'Een grandioos, sprankelend, rijk boek.' The TimesElla Rubinstein is veertig jaar oud en ongelukkig getrouwd wanneer ze een baan als proeflezer aanneemt o..
9789046829714, Paperback
In stock.

22,99€

Dracula Lined Journal.

Dracula Lined Journal.

Dracula
Chiltern Publishing are publishers of beautifully crafted editions of the World’s finest literature. Now these extraordinary and unique cover designs have evolved from classic titles into exquisite,..
9781912714759, Hardcover
In stock.

16,99€

The Art of War Journal Blank

The Art of War Journal Blank

Sun Tzu
Chiltern are publishers of beautifully crafted editions of the World’s finest literature. Now these extraordinary and unique cover designs have evolved from classic titles into exquisite, handcrafted..
9781912714216, Hardcover
In stock.

16,99€

Alice in Wonderland Lined Journal.

Alice in Wonderland Lined Journal.

Wonderland
Chiltern Publishing are publishers of beautifully crafted editions of the World’s finest literature. Now these extraordinary and unique cover designs have evolved from classic titles into exquisite,..
9781912714810, Hardcover
In stock.

16,99€

Jane Eyre Journal Blank.

Jane Eyre Journal Blank.

Bronte
Chiltern are publishers of beautifully crafted editions of the World’s finest literature. Now these extraordinary and unique cover designs have evolved from classic titles into exquisite, handcrafted..
9781912714179, Hardcover
In stock.

16,99€

Great Expectations Journal Blank

Great Expectations Journal Blank

Dickens
Chiltern are publishers of beautifully crafted editions of the World’s finest literature. Now these extraordinary and unique cover designs have evolved from classic titles into exquisite, handcrafted..
9781912714162, Hardcover
In stock.

16,99€

Expert

Expert

Roger Kneebone
'Roger Kneebone is a legend' Mark Miodownik, author of Stuff Matters 'Fascinating and inspiring' Financial Times 'The pandemic has made the necessity of relying on experts evident to all . . . t..
9780241392058, Paperback
Beschikbaar na 8 werkdagen.

14,95€

Het Land van Melk en Honing

Het Land van Melk en Honing

Junior Leroux
Lieven werkt in een callcenter dat geleid wordt door een gereïncarneerde Hitler en gaat gebukt door het leven. Tot hij iemand aan de lijn krijgt die hem weet te verleiden met een formule die zijn best..
9789462666047, Paperback
In stock.

18,00€

De schone slaapsters

De schone slaapsters

Yasunari Kawabata
Kawabata is een van de meest geprezen en geliefde Japanse auteurs van de twintigste eeuw en winnaar van de Nobelprijs voor de LiteratuurDe oude heer Eguchi bezoekt regelmatig een bordeel waar jonge me..
9789029096089, Hardback
In stock.

20,00€

Mevrouw Caliban

Mevrouw Caliban

Rachel Ingalls
Een slaperige buitenwijk. Dorothy wijdt zich aan het huishouden en wacht tot haar man thuiskomt. Romantiek is wel het laatste wat ze verwacht. Dan hoort ze een vreemde aankondiging op de radio over ee..
9789083233840, Hardback
In stock.

21,99€

De nichtjes

De nichtjes

Aurora Venturini
Een onvergetelijke roman van een literair fenomeen uit ArgentiniëYuna groeit op in de jaren veertig in La Plata, een stad nabij Buenos Aires. Ze worstelt met een leerachterstand en doet haar best om m..
9789463811415, Paperback
In stock.

22,99€

Slapeloze nachten

Slapeloze nachten

Elizabeth Hardwick
Deze beroemde autobiografische roman behoort tot de klassieken van de naoorlogse Amerikaanse literatuur. In Slapeloze nachten kijkt een vrouw terug op haar leven. Een stoet van mensen trekt aan haar v..
9789038811994, Paperback
In stock.

21,99€

De machthebbers

De machthebbers

Gregg Hurwitz
Een razendsnelle thriller vol actie, twists en gedenkwaardige personages, voor liefhebbers van David Baldacci, Lee Child en James Patterson.Aragón Urrea is een drugsbaron in zuidelijk Texas. Hij is te..
9789400514102, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

24,99€

Zone 1

Zone 1

Colson Whitehead
In ‘Zone 1’ van Colson Whitehead splijt een pandemie de mensheid in tweeën: de levenden, en de levende doden. Nadat de eerste slachtoffers zijn gevallen probeert de niet-geïnfecteerde Amerikaanse bevo..
9789025473013, Paperback
In stock.

22,99€

De olifant verdwijnt

De olifant verdwijnt

Haruki Murakami
In 'De olifant verdwijnt' heeft Murakami de verhalen uit de gelijknamige bundel uit 2005 eindelijk herenigd met die uit Kangoeroecorrespondentie (2012). De selectie, door Murakami zelf geautoriseerd,..
9789025473044, Paperback
In stock.

20,00€

De dood voor ogen

De dood voor ogen

Peter James
Tom Bryce vindt een cd waarop te zien is hoe een vrouw wordt vermoord. Niet lang daarna wordt hij bedreigd…'De dood voor ogen' is deel 2 in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen lost t..
9789026163432, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

20,00€

Philosophy of Physics

Philosophy of Physics

David Wallace
Very Short Introductions: Brilliant, Sharp, Inspiring Philosophy of physics is concerned with the deepest theories of modern physics - notably quantum theory, our theories of space, time and symmet..
9780198814320, Paperback
Beschikbaar na 8 werkdagen.

11,95€

Ruth & Pen

Ruth & Pen

Emilie Pine
Dublin, 7 October 2019 One day, one city, two women: Ruth and Pen. Neither known to the other, but both asking themselves the same questions: how to be with others and how, when the world doesn't see..
9780241573297, Paperback
In stock.

15,95€

Joan

Joan

Chen, Katherine J.
Girl. Warrior. Heretic. Saint?France is mired in a losing war against England. Its people are starving. Its king is in hiding. And out of the chaos, an unlikely heroine is emerging.Reckless, steel-wil..
9781399706124, Paperback
Beschikbaar na 8 werkdagen.

18,95€

Zestig lentes

Zestig lentes

Ingrid Chabbert
Josy laat pal op haar zestigste verjaardag resoluut haar uitgebluste huwelijk achter zich. Ze gaat er vandoor in een Volkswagen-busje, en probeert van haar herwonnen vrijheid te genieten. Maar haar ma..
9789031439768, Hardcover
In stock.

21,95€

All Down Darkness Wide

All Down Darkness Wide

Seán Hewitt
'A remarkable memoir of love and sorrow' Observer A luminous and haunting memoir from the prize-winning poet - a story of love, heartbreak and coming of age, and a fearless exploration of queer ide..
9781787333383, Hardcover
Beschikbaar na 8 werkdagen.

19,99€

Resultaat 31 t/m 60 van 2516