Boekhandel Grim

Romans en literatuur

Literaire fictie


Abel

Abel

Alessandro Baricco
Abel is de sheriff van een klein stadje in een denkbeeldig Wilde Westen en hij is verliefd op Hallelujah Wood, een mysterieuze vrouw met kleine handen en oosterse lippen. Zij houdt ook van hem, maar z..
9789403131474, Hardback
In stock.

22,99€

De verdwijning van Peter Treckpoel

De verdwijning van Peter Treckpoel

Rick de Leeuw
Rond het jaar 1500 schrijft priester Peter Treckpoel een indrukwekkende kroniek over de geschiedenis van toenmalig Nederlands en Belgisch Limburg. Na 1506 ontbreekt van Peter Treckpoel ieder spoor. ..
9789463106993, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

22,00€

We hebben het over je gehad (midprice)

We hebben het over je gehad (midprice)

Stéphanie Hoogenberk
Liefde kan ingewikkeld zijn, maar vriendschap is nog een stuk lastiger. Wat doe je als je al tweeëntwintig jaar bevriend bent maar steeds een vervelend gevoel aan een afspraak overhoudt? Wie van je vr..
9789044655902, Paperback
In stock.

15,00€

Man maakt stuk

Man maakt stuk

Maurits de Bruijn
‘Queer, compromisloos, sexy en slim.’ – Hanna Bervoets Eerst was er het geluid. Toen volgden de sporen: lege Capri-Sunverpakkingen, de huls van een voorgedraaide joint, een gebroken bloempot. Avond na..
9789493320635, Paperback
In stock.

23,50€

De buurtwinkel van tweede kansen

De buurtwinkel van tweede kansen

Kim Ho-Yeon
de nummer één bestseller uit Zuid-Korea, mee dan een miljoen exx verkochtvoor de lezers van Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt en Het huis met de kersenbloesemEen kleine supermarkt..
9789046832103, Paperback
In stock.

20,99€

Bitter

Bitter

Ann Galland
Rome, 2019. Wanneer Giuseppe Russo, een rijke antiquair, door een zware financiële tegenslag plotseling alles verliest, sleurt hij zijn gezin mee de afgrond in. Moeder Ginevra gooit na een tijdje de h..
9789464778274, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

22,99€

Kleine brandjes overal

Kleine brandjes overal

Celeste Ng
Nu ook te zien als serie op Amazon PrimeIn Shaker Heights is alles minutieus gepland. Van de lay-out van de straten tot de kleur van de huizen en de succesvolle levens van de bewoners. Niemand beheers..
9789041715630, Paperback
In stock.

11,00€

Dertien

Dertien

Steve Cavanagh
De internationale doorbraak van Steve CavanaghHet beroemdste koppel uit Hollywood had de wereld aan hun voeten. Nu wordt filmster Robert Solomon veroordeeld voor het vermoorden van zijn prachtige vro..
9789041715784, Paperback
In stock.

11,00€

De verliefde engel

De verliefde engel

Bart Koubaa
Bart Koubaa worstelt in het aangrijpende De verliefde engel met de levensvraag: wat kan of moet ik doen?In de zomer van 2022 reist Bart Koubaa met zijn gezin naar New York. Tijdens een bezoek aan het ..
9789021463063, Paperback
In stock.

21,99€

Mothers' Instinct

Mothers' Instinct

Barbara Abel
Tiphaine en Laetitia zijn niet alleen buren, maar ook hartsvriendinnen. Ze wonen in een mooie, rustige buitenwijk en hun zonen, die in hetzelfde jaar geboren zijn, groeien op als tweelingbroers. Maar ..
9789401432429, Paperback
In stock.

22,99€

Een versje voor jou

Een versje voor jou

Toon Hermans
Of wij de jaren in getallen tellen, je kunt wat komen moet vertragen noch versnellen. Wie is er niet al eens op zoek gegaan naar een gedichtje voor een vreugdevol of moeilijk moment? Want zelf de juis..
9789401403429, Hardback
In stock.

19,99€

In augustus zien we elkaar

In augustus zien we elkaar

Gabriel García Márquez
Een wereldwijde literaire sensatie: tien jaar na zijn overlijden verschijnt er een nieuwe, nooit eerder gepubliceerde roman van Nobelprijswinnaar Gabriel García MárquezIn augustus zien we elkaar gaat ..
9789029099400, Hardback
In stock.

20,99€

Gentlemen

Gentlemen

Patricia Jozef
Gentlemen is het verhaal van twee liefdes.Marieke en Vik trekken met hun gezin weg uit de stad, op zoek naar een zuiver leven op het platteland. Ze zijn elkaars eerste liefde en beste maatjes, maar in..
9789044541472, Paperback
In stock.

23,99€

Duivelsgreep

Duivelsgreep

Lina Wolff
Een krankzinnig verhaal van wederzijdse obsessie en (seksueel) machtsspel, tegen de achtergrond van Florence (Lina Wolff - Zweedse geestverwante van Tarantino).Een Zweedse vrouw arriveert in Florence,..
9789025474508, Paperback
In stock.

24,99€

Ziel van as en bloed

Ziel van as en bloed

Jennifer L. Armentrout
De strijd van Casteel en Poppy gaat door in dit betoverende verhaal dat zich afspeelt tussen het heden en het verleden in‘Ziel van as en bloed’ van internationaal bestsellerauteur Jennifer L. Armentro..
9789020550290, Paperback
In stock.

25,00€

Een ander leven

Een ander leven

Bart Moeyaert
In januari 1996 verrast Bart Moeyaert zijn zeventigjarige moeder met een verjaardagscadeau. Ze gaan samen drie dagen naar Parijs. Met deze citytrip als leidraad schetst Moeyaert niet alleen een intiem..
9789029544900, Paperback
In stock.

27,99€

Dora

Dora

Toon Tellegen
Toon Tellegen op zijn best: minieme variaties, grote gevolgenOp een ochtend aan het begin van de zomer wordt Vink wakker en denkt aan Dora. Hij had haar willen vragen mee naar het strand te gaan, maar..
9789021489582, Paperback
In stock.

21,99€

La Louisiane

La Louisiane

Julia Malye
Grootse meeslepende roman en de wereldwijde doorbraak van literair toptalentVoor de lezers van La Florida, Al dat schittert en Het bal der gekkenParijs, 1720. Het psychiatrisch ziekenhuis La Salpêtriè..
9789463812504, Paperback
In stock.

24,99€

Boven aarde, beneden hemel

Boven aarde, beneden hemel

Milena Michiko Flasar
Meneer Ono overleed onopgemerkt. Alleen. Er zijn er velen zoals hij, steeds meer. Pas als het buiten warmer wordt, bellen de buren naar een gespecialiseerde schoonmaakploeg die dergelijke Kodokushi-..
9789464521207, onbekend
In stock.

24,99€

Over de berekening van ruimte III

Over de berekening van ruimte III

Solvej Balle
De eerste drie delen van Solvej Balles roman in zeven delen werden gezamenlijk bekroond met de Literatuurprijs van de Noordse Raad 2022. De jury omschreef het als een meesterwerk. ‘Het werk is de grot..
9789493290877, Paperback
In stock.

22,00€

De sympathisant

De sympathisant

Viet Thanh Nguyen
..
9789460686368, Paperback
In stock.

19,99€

Caledonian Road

Caledonian Road

Andrew O'Hagan
Londen, mei 2021. Campbell Flynn, kunsthistoricus en intellectuele celebrity, betreedt het rijk van de middelbare leeftijd. Gevoed door een behoefte aan bewondering en de fijnere dingen van het leven ..
9789044653311, Paperback
In stock.

27,50€

Dag een

Dag een

Abigail Dean
Dag een van Abigail Dean kruipt onder je huid en raakt je in je hart. Deze thriller is de geweldige opvolger van de internationale bestseller Meisje A.De toneelopvoering van de basisschool van het sla..
9789402714531, Paperback
In stock.

22,99€

Herinneringen van Hadrianus

Herinneringen van Hadrianus

Marguerite Yourcenar
In deze excellente roman beschrijft Marguerite Yourcenar het leven en de dood van een van de grote heersers van de oudheid. Keizer Hadrianus weet dat zijn dood ophanden is en overdenkt zijn verleden i..
9789025317034, Paperback
In stock.

24,99€

Stemmen in het duister

Stemmen in het duister

Nicci French
Deel twee en een nieuwe zaak in de Maud O'Connor reeks. Wat is waar en wie kun je vertrouwen? Een echte pageturner; beklemmend, vol onderhuidse spanning en met een verrassende plottwist.Nancy North e..
9789026361630, Paperback
In stock.

24,99€

Aan zee

Aan zee

Abdulrazak Gurnah
Een meesterwerk van Nobelprijswinnaar Gurnah, waarin de conflicterende verhalen van twee immigranten verborgen waarheden aan het licht brengen over het land dat ze beiden ontvluchttenOp een late novem..
9789029095846, Paperback
In stock.

24,99€

Mijn moeder lacht

Mijn moeder lacht

Chantal Akerman
..
9789083347196, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

23,50€

Als wij schurken waren

Als wij schurken waren

M.L. Rio
Dé TikTok sensatieOliver Marks heeft net tien jaar in de gevangenis gezeten voor een moord die hij wel of niet heeft gepleegd. Op de dag van zijn vrijlating wordt hij bezocht door detective Colborne, ..
9789041715968, Paperback
In stock.

11,00€

De garage

De garage

John Banville
In het Dublin van de jaren vijftig wordt de jonge historicus Rosa Jacobs dood aangetroffen in haar auto in een afgesloten garage. Rechercheur Strafford en patholoog Quirke vermoeden al snel kwade opze..
9789021481920, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

24,99€

De kindertrein uit Praag

De kindertrein uit Praag

Fabiano Massimi
Gebaseerd op een waargebeurd verhaal over een van de donkerste bladzijden van onze geschiedenis én over hoop op een betere toekomst.Het is 1939 in ‘De kindertrein uit Praag’ van Fabiano Massimi. Het n..
9789023962168, Paperback
In stock.

21,99€

Resultaat 31 t/m 60 van 1927