Boekhandel Grim

Romans en literatuur

Literaire fictie


De geheimen van de kostschool

De geheimen van de kostschool

Lucinda Riley
In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective Jazz de moord op een vijftienjarige jongen. En de tijd dringt, want er vallen meer slachtoffers…In..
9789401617130, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

24,99€

Dochter van de vuurhoeder

Dochter van de vuurhoeder

Angeline Boulley
Aangrijpend verhaal over een meisje dat undercover gaat om corruptie in haar gemeenschap aan de kaak te stellen.De achttienjarige Daunis Fontaine heeft zich door haar gemengde afkomst altijd als een b..
9789044363968, Paperback
In stock.

21,99€

Winterthur

Winterthur

Alexander Nieuwenhuis
Een man is naar Zwitserland gekomen om de geschiedenis van de Club van Rome te onderzoeken. Als hij tijdens een wandeling in de omliggende bossen Antonin ontmoet, raakt hij geïntrigeerd door hem en zi..
9789028221215, Paperback
In stock.

20,00€

De Wolga ontspringt in Europa

De Wolga ontspringt in Europa

Curzio Malaparte
De Wolga ontspringt in Europa is een mythisch reisverslag langs de wreedheid van de Tweede Wereldoorlog. Curzio Malaparte bevond zich als enige correspondent midden in de Tweede Wereldoorlog aan het R..
9789083212739, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

24,50€

De wonderen van het leven

De wonderen van het leven

Stefan Zweig
Deze novelle uit 1904 speelt zich af in het zestiende-eeuwse Antwerpen. Een rijk en vroom koopman wil een schilderij aan de kathedraal schenken uit dankbaarheid voor de wonderbaarlijke genezing van zi..
9789464341065, Hardback
In stock.

20,00€

De overgang van Venus

De overgang van Venus

Shirley Hazzard
De overgang van Venus wordt gezien als het meesterwerk van de Australische schrijfster Shirley Hazzard. Het is het verhaal van twee weeskinderen, de zussen Caroline en Grace Bell. Ze verlaten na de Tw..
9789403156316, Paperback
In stock.

27,50€

De grootse godvergeten glorie van alles

De grootse godvergeten glorie van alles

Josh Ritter
In het kleine houthakkersdorp Cordelia, Idaho, blikt de 99-jarige Weldon Applegate vanaf zijn ziekenhuisbed terug op zijn leven en het ambacht dat zijn familie al generaties lang beoefent, de houtkap...
9789038811475, Paperback
In stock.

22,50€

Herinneringen aan het levenloze

Herinneringen aan het levenloze

Michiel Cox
Over de onzichtbare inwoners van een stad en de mensen die we liever niet zien.In ‘Herinneringen aan het levenloze’ schetst Michiel Cox het verhaal van een toneelstudent die met zijn vriendin gaat sam..
9789025471927, Paperback
In stock.

19,99€

De bakvis

De bakvis

Nadia De Vries
Het is precies twintig jaar geleden dat de vader van Distel Nooitgedacht overleed. Als dertienjarig meisje had ze de dood ervaren als een buitenstaander, maar nu, als drieëndertigjarige vrouw, slaat d..
9789493256408, Paperback
In stock.

22,99€

De mensenzoon

De mensenzoon

Jean-Baptiste del Amo
Intense roman over hoe geweld altijd leidt tot meer geweldNa vele jaren van afwezigheid duikt een man zonder enige uitleg weer op in het leven van zijn zoon en vrouw. Hij neemt ze mee naar het diepst ..
9789403165417, Hardback
In stock.

23,99€

Het lied van ooievaar en dromedaris

Het lied van ooievaar en dromedaris

Anjet Daanje
Eliza May Drayden, het hoofdpersonage van 'Het lied van ooievaar en dromedaris', is al dood als de roman in het jaar 1847 in het Yorkshire dorpje Bridge Fowling begint. Ieder volgend hoofdstuk schuift..
9789054524106, Hardback
In herdruk.

34,00€

Almayers luchtkasteel

Almayers luchtkasteel

Joseph Conrad
Nieuwe vertaling van het meesterlijke debuut van de schrijver van Hart der duisternisIn Joseph Conrads eerste roman ‘Almayers Luchtkasteel’ uit 1895 tuurt de arme zakenman Kaspar Almayer de hele dag v..
9789020416763, Paperback
In stock.

22,99€

Buitenleven

Buitenleven

Nina Polak
Wat deden twee vrouwen, geliefden, hier in het noorden?Rivka en Esse houden na een paar hobbelige jaren nog steeds van elkaar. Ze verlaten de stad en betrekken op het platteland een oud huis met een d..
9789044648348, Paperback
In stock.

20,99€

Antonia's dochter

Antonia's dochter

Giulia Caminito
Wat is ‘een betere toekomst’, als je aan de verkeerde kant van de rivier bent geboren? Rome wordt almaar duurder, en de familie is arm. Dus verhuizen zij naar een dorpje in de buurt van de hoofdstad,..
9789464520071, Paperback
In stock.

24,99€

Revolutionaire Rollators

Revolutionaire Rollators

Dirk Fabriani
Hoi, ik ben Dirk en zit in de muziekkamer van het ontmoetingshuis De Revolutionaire Rollators. Ik luister naar popmuziek. Dat doe ik elke dag. Meteen wil ik me excuseren voor mijn vriendin Irma. Ze is..
9789464445213, Paperback
In stock.

25,00€

Lot

Lot

Zeruya Shalev
Het lot, familiebanden, moederschap, controle, illusies en liefde – grote thema’s in een prachtig geschreven romanEen ontmoeting tussen twee vrouwen gooit hun leven op onverwachte wijze overhoop en on..
9789029094948, Hardback
In stock.

24,99€

Eeuwig licht

Eeuwig licht

Francis Spufford
NY Times Beste boeken van 2021Op een zaterdag in 1944 ontvangt een Londens Woolworths-filiaal rond lunchtijd een levering aluminium steelpannen. Er verzamelt zich een menigte om het eerste nieuwe meta..
9789046828908, Paperback
In stock.

24,99€

Reis naar het ongerijmde

Reis naar het ongerijmde

Michael Ignatieff
Net als in Troost vertelt Ignatieff op herkenbare en geraffineerde wijze hoe mensen met tegenslag en verlies omgaan. ‘Weet je waarom ik zo blij ben? Omdat moeder me herkende. Ze herkent me nog. Ik be..
9789464520323, Paperback
Beschikbaar na 3 werkdagen.

24,99€

The Adventures of Sherlock Holmes

The Adventures of Sherlock Holmes

Arthur C Doyle
Chiltern creates the most beautiful editions of the World’s finest literature. Your favourite classic titles in a way you have never seen them before; the tactile layers, fine details and beautiful..
9781912714339, Hardcover
Beschikbaar na 8 werkdagen.

24,95€

Leonora in het ochtendlicht

Leonora in het ochtendlicht

Michaela Carter
1937. Leonora Carrington is een twintigjarige Britse vrouw die droomt van onafhankelijkheid wanneer ze Max Ernst ontmoet, een oudere, getrouwde Duitse kunstenaar wiens surrealistische werk Europa in d..
9789083206714, Paperback
In stock.

24,99€

Frans Masereel : l'empreinte du monde /  Frans Masereel : der Abdruck der Welt

Frans Masereel : l'empreinte du monde / Frans Masereel : der Abdruck der Welt

Onbekend
Deze monografie Frans Masereel, de afdruk van de wereld? gewijd aan het werk van Frans Masereel (1889-1972) meester van het moderne serieuze hout en voorloper van de grafische roman, is het belangrijk..
9782490393008, Hardcover
Beschikbaar na 8 werkdagen.

65,00€

Identitti

Identitti

Mithu Sanyal
Het is een enorm schandaal: prof. dr. Saraswati, dé professor voor postkoloniale theorie, gender- en identiteitstheorie, beweerde altijd dat zij van Indiase afkomst is. Maar ze heeft haar huid laten k..
9789464520095, Paperback
In stock.

24,99€

Branco & Julia

Branco & Julia

Gert-Jan Van Den Bemd
In Branco & Julia kruisen de paden van de wat oudere curiosa- en antiekhandelaar Branco en de jonge kunstenares Julia. Beiden kopen los van elkaar oude foto's op de Feira da Ladra, de rommelmarkt van ..
9789022338704, Paperback
In stock.

22,50€

Detransitie, baby

Detransitie, baby

Torrey Peters
In ‘Detransitie, baby’ schetst Torrey Peters het verhaal van Reese. Ze had het goed voor elkaar: een liefdevolle relatie met Amy, een appartement in een van de betere wijken van New York, een niet al ..
9789025472238, Paperback
In stock.

20,00€

Hamsters in je hersenen

Hamsters in je hersenen

Joachim Meyerhoff
Grappig en ontroerend tegelijk vertelt Meyerhoff over een voortijdige ontmoeting met zijn eigen dood en hoe het is om te herstellen van een beroerte. Voor lezers van Rinkeldekink.Joachim Meyerhoff is ..
9789056727024, Paperback
In stock.

24,99€

Brick Lane

Brick Lane

Monica Ali
Na een gearrangeerd huwelijk met een oudere man verruilt tienermeisje Nazneen haar dorp in Bangladesh voor een flat in het Londense East End. Ze spreekt geen Engels en is daardoor compleet afhankelijk..
9789044546354, Paperback
In stock.

17,50€

Het feest van de eeuw

Het feest van de eeuw

Taylor Jenkins Reid
Het feest van de eeuw van bestsellerauteur Taylor Jenkins Reid is een adembenemende roman over een onvergetelijke en dramatische nacht in het leven van een beroemd gezin waarin ieder moet kiezen.Het f..
9789026354885, Paperback
In stock.

21,99€

Beatrice

Beatrice

Joris Mertens
Verrassend debuut van een van de meest virtuoze Vlaamse tekenaars van het moment. Nostalgisch avontuur in Parijs; een gevonden rode damestas opent een nieuwe wereld voor Beatrice... Beatrice neemt el..
9789492672230, Hardback
In stock.

24,95€

You're Dad

You're Dad

Liz Climo
The hilarious and heartwarming companion to international bestselling author Liz Climo's You're Mum. DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAD! Oh, hello! Now that I have your..
9780008436445, Hardcover
In stock.

13,95€

Strong Poison

Strong Poison

Dorothy L Sayers
The sixth book in Dorothy L Sayers' classic Lord Peter Wimsey series, introduced by actor Edward Petherbridge - a must-read for fans of Agatha Christie's Poirot and Margery Allingham's Campion Mysteri..
9781473621336, 25 augustus 2016
Beschikbaar na 8 werkdagen.

12,95€

Resultaat 271 t/m 300 van 2770